«Батьківщинівці» в черговий раз підтримали інвалідів у Кривому Розі

Голова криворізьких районної та міської партійних організацій Ольга Бабенко, депутатка Дніпропетровської облради від ВО «Батьківщина» Марія Бабенко та лідер партійців Покровського району Кривого Рогу Дмитро Левченко зустрілися з родинами, де виховують дітей з інвалідністю.
Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.
«Батьківщинівці» поспілкувалися з родинами, які опинилися в складних життєвих обставинах, почули від них про те, що їх найбільше турбує, спільно визначили напрямки, у яких можуть надати допомогу.
Усім присутнім були передані вітамінні комплекси загальної дії. Осіб з інвалідністю у Кривому Розі «батьківщинівці» підтримують постійно і приділяють їм увагу в усіх без винятку районах міста. Продовжують вони їм допомагати і в умовах воєнного стану, незважаючи на те, що головні зусилля спрямували на підтримку наших захисників.
«Під час війни підтримувати здоров’я дітям та дорослим з особливими потребами набагато важче. Місія нашої команди полягає саме в забезпеченні підтримки людям, яким потрібна допомога», - зазначає Ольга Бабенко