«Батьківщинівці» допомагають Вишнівській громаді

Голова Дніпропетровської обласної організації ВО «Батьківщина» Олена Плахотнік відвідала Вишнівську громаду.
Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, цей візит був дуже насиченим.
Олена Плахотнік, яка тут побувала вже не вперше, разом з однопартійцями відвідала дві місцеві амбулаторії, яким передали вітаміни для внутрішньо переміщених осіб та дітей.
Центральне село громади Вишневе, яке свого часу мало статус селища міського типу, відоме своєю цікавою історією. Ще у 1899 році з ініціативи місцевого землевласника, поміщика Ераста Бродського тут було відкрито Верхньодніпровську нижчу сільськогосподарську школу I розряду, яка тепер називається Ерастівський фаховий коледж імені Е. К. Бродського Дніпровського державного аграрно - економічного університету. І саме село називалося Ерастівкою до 1961 року, коли його перейменували на Вишневе, що теж невипадково. Адже тут справді росте багато вишень, які нині радують око своїм весняним цвітінням.
Традиційно Вишнівська громада відзначається ще й тим, що тут працює дружня і згуртована команда «батьківщинівців», нині очолюваних Володимиром Фільовим, який розповів Олені Плахотнік про те, чим живуть партійці сьогодні. До цього спілкування також долучилися лідерки партійців сіл Вишневе Світлана Бірюкова, Комісарівка Віта Єрмак, голова депутатської фракції у селищній раді Юрій Троцько, голова контрольно - ревізійної комісії Тетяна Алєксєєнко.