Волонтерка - «батьківщинівка» допомагає жителям Нікопольщини

Чергову партію гуманітарної допомоги у вигляді близько 1,5 тисяч сімейних наборів та 20 тонн питної води отримали жителі сіл Мирове, Топила, Настасівка та Весела Федорівка Нікопольського району.
Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, найактивнішу участь у цьому взяла волонтерка - «батьківщинівка» депутатка Мирівської селищної ради Катерина Чобота.
Нікопольський район на Дніпропетровщини особливо потерпає від ворожих обстрілів, внаслідок яких місцеві жителі потребують постійної допомоги і підтримки. Ще більше ситуація для них ускладнилася після підриву російськими окупантами Каховської гідроелектростанції, що спричинило катастрофічні для цієї місцевості проблеми з питною водою. «Батьківщинівці» надають постійну допомогу місцевим жителям у найрізноманітніших формах. Безупинно цим займається і Катерина Чобота. Вона допомагає і при масових роздачах води та продуктів харчування, і довозить до своїх домівок тих, хто не може пересуватися, тим паче, з гуманітарним вантажем, самостійно.
«Це наш обов’язок – в усьому підтримувати земляків, які опинилися у вкрай тяжкій ситуації, і вселяти в них віру в Перемогу», - говорить Катерина Чобота.