Сергій Робкін: Будемо допомагати нашим військовим доти, доки у цьому буде потреба

Волонтери - «батьківщинівці» Сергій та Наталія Робкіни в черговий раз завітали з гуманітарним вантажем до стабілізаційного пункту у Донецькій області. Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, вони доставили таблетки та системи для очищення води, медикаменти, дуже багато медичних ножиць, системи, голки, антибіотики, термоковдри, кровоспинні та знеболюючі препарати, гемостатичні, оклюзійні, сорбційні, гідрогелеві та інші пов`язки, шприци, сучасні м`які ноші та розкладачки, різноманітні підкладки, простирадла та багато чого іншого. Не обійшлося без традиційних солодощів для хлопців - цукерки, печиво, здоба, чай та кава.

Військові медики подякували за постійну підтримку Дніпропетровській обласній організації ВО «Батьківщина», особисто її лідерці Олені Плахотнік, партійцям Віктору Міщенку, Іллі Подоляну, Вірі Хоруженко, які закривають найнеобхідніші запити та найгарячіші потреби.
До кожної такої поїздки також долучаються колектив та батьки дошкільного відділення комунального закладу освіти «Навчально - виховний комплекс № 103» Дніпровської міської ради, які цього разу зібрали та передали для хлопців смаколики та напої. Як повідомив Сергій Робкін, наразі вони опікуються ще й ремонтом чергового автомобіля, який призначений для евакуації поранених, а тому не може зламатися в критичний момент. «Ми не втомилися і не здалися. І будемо допомагати нашим військовим доти, доки у цьому буде потреба», - запевняє «батьківщинівець».