«Батьківщинівці» у Жовтих Водах не просто команда, а справжні друзі й однодумці

Голова Дніпропетровської обласної організації ВО “Батьківщина» Олена Плахотнік разом з лідеркою місцевих партійців Наталією Бєлінською відвідали першу в області патронатну сімю Євгена та Вікторії Базилюків у місті Жовті Води. Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.
Створено сім`ю 6 червня 2017 року. За цей час підтримку та турботу тут отримали 30 дітей. Зі своїми вихованцями, які потім потрапили до прийомних батьків, дитячих будинків сімейного типу або повернулися до батьків, які стали на шлях виправлення, Євген та Вікторія не переривають зв'язок, спілкуються, цікавляться справами дітей. «Батьківщинівки» висловили слова вдячності прийомним батькам за неймовірно важку і добру справу, яку вони роблять - дарують дітям радість, любов, турботу, відчуття сім’ї.
Цього ж дня Олена Плахотнік поспілкувалася з партійним активом та жителями міста. Місцева партійна організація на чолі зі своєю багаторічною лідеркою Наталією Бєлінською відзначається згуртованістю і активною діяльністю. 
В умовах воєнного стану саме «батьківщинівці» стали у Жовтих Водах стали провідною політичною силою, яка об’єднала як місцевих жителів, так і вимушених переселенців.
«З перших годин початку неоголошеної війни, подалавши страх, кожен з нас включився у роботу на своєму місці. Немає сьогодні нічого важливішого за підтримку наших військових та тих, хто цього потребує. З самого початку війни нами було прийняте рішення згуртуватися та організувати підтримку армії, переселенцям, малозабезпеченим людям. Цю роботу продовжуватимемо й надалі», - розповідає Наталія Бєлінська.
Олена Плахотнік подякувала як партійцям, так і небайдужим жовтоводцям, за повсякденну активну діяльність, яка наближає нашу перемогу над ворогом. «Жовтоводська міська організація ВО «Батьківщина», яку очолює Наталія Бєлінська, не просто команда, а справжні друзі й однодумці. Вони успішно працюють на благо рідного міста та його мешканців. «Батьківщинівці» Жовтих Вод діють за принципом: «Корисний там, де ти є». Пишаємося такими людьми, які сьогодні у нашій команді», - наголосила лідерка партійців Дніпропетровщини.