«Батьківщинівець» Микола Кожушко: Захист прав дітей - справа мого життя

Багаторічний член ВО «Батьківщина» Микола Кожушко відомий на Дніпропетровщині своєю активною діяльністю на ниві захисту прав дітей.
Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, такою діяльністю партієць займається практично протягом усього свого трудового життя. Микола Кожушко протягом багатьох років очолював обласну дитячу громадську організацію «Правозахисна спілка «Допоможемо дітям», причетний до багатьох правозахисних акцій і завдячує тим небайдужим людям, які відгукуються на його постійні звернення, а часто й крик душі, щодо підтримки дітей, які опинилися у непростих життєвих обставинах. Одним з останніх стали 5 сімей, де виховуються діти, у яких померли батьки. Микола Кожушко взяв це питання під контроль – звернувся до відповідальних посадових осіб, які допомогли і в організації похоронів, і в оформленні необхідних документів для дітей - сиріт. Активно співпрацює Микола Кожушко і з дитячою організацією «Сонячний світ», яка протягом останніх 10 років активно бореться за права дітей Донбасу, сиріт.

До 1 червня, коли у світі відзначається Міжнародний День захисту дітей, «батьківщинівець» звітує конкретними справами і починаннями, головний зміст яких залишається незмінним – підтримка тих, кому належить майбутнє України.