«Батьківщинівці» підтримали психоневрологічний інтернат у Верхівцевому

Команда Дніпропетровської обласної організації ВО «Батьківщина» на чолі зі своєю лідеркою Оленою Плахотнік завітала з гуманітарною місією до Верхівцевського психоневрологічного інтернату в Кам’янському районі. Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.
Олена Плахотнік разом з волонтерами Мариною Бондаренко, Наталією Лисак, Сергієм Василишиним, Сергієм Мінасом, Іваном Христюченком та Юрієм Середою раніше посприяли встановленню у закладі сучасного генератора на 110 кіловат для безперебійного забезпечення електроенергією. Наразі привезли сучасну автоматичну сушарку для білизни та вітаміни для підтримки імунітету підопічних.
«Підопічні Верхівцевського психоневрологічного інтернату – люди складної долі. Майже всі вони, за станом здоров’я, потребують сторонньої допомоги. Заклад став другою домівкою та місцем піклування і підтримки найменш захищених літніх людей, які були змушені залишити свої домівки. Сподіваємося, що наша посильна допомога зменшить навантаження на руки працівників в облаштуванні побуту та трохи поліпшить стан здоров’я людей», -говорить Олена Плахотнік.