«Батьківщинівка» організувала дитяче свято у Нікополі

Свято, приурочене до Міжнародного дня захисту дітей, організувала і провела у Нікополі «батьківщинівка» очільниця дитячого центру розвитку «Капітошка» Анна Криштопа.
Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку.
Святкова програма була насичена найрізноманітнішими розвагами – іграми, атракціонами, веселощами зі зростовими ляльками. Також юні нікопольці взяли участь у конкурсі дитячих малюнків, у проведенні якого допомогла депутатка Дніпропетровської обласної ради від ВО «Батьківщина» Олександра Сотула. Троє його переможців, яких визначалафейсбучна спільнота, отримали призи – валізки з набором для малювання.
У рамках свята також було проведено і два благодійні аукціони, зібрані кошти на яких підуть на підтримку Збройних Сил України. Долучилися до свята і діти з недільної школи храму Святого праведного Петра Калнишевського Православної Церкви України, які надали лоти – виготовлені власноруч витвори свого мистецтва. Для Нікополя, який на Дніпропетровщині найбільше потерпає від постійних ворожих обстрілів таке дійство стало по-справжньому життєстверджуючим.