Антоніна Ульяхіна: Дніпропетровщина – перша в Україні область, де діятиме така програма підтримки ветеранів війни

Додаткові 326,6 мільйона гривень на підтримку Сил оборони України виділили депутати Дніпропетровської обласної ради на її черговій сесії.
Як повідомляє пресслужба обласного партосередку, фракція «Батьківщина» проголосувала за всі питання, винесені на голосування у цій частині.
Частину депутатських субвенцій буде спрямовано на придбання дронів, засобів радіоелектронної боротьби, автівок та іншого необхідного для Збройних Сил України.
Вагому фінансову підтримку від обласної ради отримають громади, які найбільше потерпають від атак ворога, - Кривий Ріг, Нікополь, Червоногригорівська та Мирівська.
«Серед важливих рішень, за які проголосували депутати, допомога Нікопольщині, що знаходиться під постійними обстрілами, виділення коштів на Збройні Сили України, підтримка ветеранів. Фракція «Батьківщина» підтримала всі, винесені на голосування питання. Насамперед погодили необхідну зараз програму повернення ветеранів до цивільного життя. Дніпропетровщина – перша в Україні область, де буде діяти така програма», - розповідає очільниця фракції «Батьківщина» у Дніпропетровській обласній раді Антоніна Ульяхіна.