Олена Плахотнік: Підтримка багатодітних родин у віддалених селах є вкрай важливою

Лідерка «батьківщинівців» Дніпропетровщини Олена Плахотнік започаткувала ще одну волонтерську акцію для підтримки малозахищених верств населення.
Про це повідомляє пресслужба обласного партосередку. Розпочали акцію з Нікопольського району, що є символічним. По-перше, його територія найбільше на Дніпропетровщині потерпає від ворожих обстрілів. По-друге, саме тут розташований потужний волонтерський хаб, уособлюваний депутаткою Мирівської селищної ради від ВО «Батьківщина» Катериною Чоботою, яка активно допомагає на масових роздачах продуктових наборів та води, довозить до домівок тих, хто не може прийти за допомогою самостійно, завжди піклується про земляків, з перших днів війни присвячуючи весь свій вільний час волонтерській справі.
Олена Плахотнік разом з благодійниками передали Катерині вітаміни для підтримки здоров’я багатодітних родин у селах Настасівка, Мирове, Весела Федорівка, Топила.
«Підтримка багатодітних родин у віддалених селах є вкрай важливою. І тому наразі ми зосереджуємо свою увагу саме на цій категорії по всій області», - говорить лідерка партійців Дніпропетровщини.